Hakkımızda

ULTRAPARK ileri tanı merkezi 14 ocak 2013 tarihinde Denizli ilinde faaliyetine başlamıştır. "ULTRAPARK" ismi ultrason kelimesinin "ULTRA'sı ile pek çok unsurun(örneğin; cihaz ya da tanı yöntemi) bir arada bulunduğu yer anlamına gelen "PARK" sözcüklerinin birleşimi ile ortaya çıkmıştır. İleri tanı bölümü ise merkezimiz bünyesinde yapılamayan incelemelerin yapılacağını, çözülemeyen karmaşık durumların çözüleceğini, bölgemizde bulunmayan en ileri teknolojileri bulunduracağımızı ifade etmektedir. 

Biz tamamen özel çalışarak yüksek kalitede sağlık hizmeti üretmeyi, hasta memnuniyeti, rahatlığı ve konforu üzerine odaklanmayı tercih ettik. Hastalarımızın kendilerini değerli ve önemli hissedecekleri lüks konforlu bir fiziki yapı oluşturduk. Yine bu amaçla yüksek iletişim becerisine sahip güler yüzlü personel istihdam ettik. Örneğin merkezimizde 15 ayrı sıcak içecek seçeneği bulunmakta ve hastalarımız limitsiz faydalanabilmektedir. VIP hizmetimiz ile gebelerimizi evlerinden, hastanelerden, muayenehanelerde, çalıştıkları iş yerlerinden son model araçlarla alıp, incelemelerini yaptıktan sonra yerlerine bırakmaktayız.

Denizli'ye ileri teknolojili tanı cihazlarını getirmekteyiz. Şu an merkezimizde bulunan ultrason-renkli doppler cihazı 8 problu premium sınıf bir cihaz olup, Türkiye'de bugün itibariyle en ileri donanım ve yazılıma sahip cihazlardan biridir. Başlıbaşına bir laboratuvar olup, pek çok tanı yöntemi Ultrapark'ta yapılmaya başlanmıştır.

Kısaca; ULTRAPARK ileri tanı merkezi ilkleri bölgemize getirmek, yapılamayanları yapmak, çözülemeyenleri çözmek ve hastalarımıza en yüksek konforu ve rahatlığı sağlamak üzere kurulmuştur. Kendinizi önemli ve değerli hissedeceğiniz bir sağlık kuruluşu hayal edin!

 Dr. cengiz ÇANKAL hakkında:

dr.cengiz cankal foto 26Anne babası Denizli Çal ilçesi Yukarıseyit köyündendir. Babasının memuriyeti nedeniyle 01 haziran 1974 senesinde Hakkari'nin Uludere ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ardından Hatay'ın Samandağ ve Tokat'ın Erbaa ilçelerinde çocukluk yıllarını geçirmiştir. 1984 yılında babasının emekli olması nedeniyle Denizli'ye dönmüş burada yerleşmişlerdir. Ortaokul ve liseyi Denizli Cumhuriyet lisesinde tamamlayan Dr. Cengiz ÇANKAL 1993 senesinde Ege üniversitesi Tıp fakültesine girmiş buradan 1999 yılında mezun olmuştur. Aynı sene 9 eylül üniversitesinde radyodiagnostik ihtisasına başlamış, ihtisası 2003 yılında tamamlayıp, özel sektörde çalışmaya adım atmıştır. Bugüne kadar tamamen özel sektörde çalışmış olup, özellikle MR, Renkli Doppler ve 2ci düzey obstetrik ultrason alanlarında çalışmış ve deneyim edinmiş olan Dr. Cengiz ÇANKAL, 2006 senesinde Çocuk Sağlığı ve hastalıkları uzmanı olan Dr. Aydan C. KALELİHAN(ÇANKAL) ile hayatını birleştirmiş olup, şu an 1 erkek çocuk, 1 kız çocuk babasıdır. 2011 yılında eşinin mecburi hizmetinin Denizli/Çameli'ye çıkması nedeniyle yıllar sonra Denizli'ye dönmüş, yaklaşık 2 yıl kadar pek çok devlet hastanesi ve eğitim hastanesine teleradyoloji yöntemi ile internet üzerinden uzaktan hizmet vermiştir. 2013 yılı 14 ocak tarihinde farklı konsepte sahip olan ULTRAPARK ileri tanı merkezini faaliyete geçirmiştir.  Eşi Dr. Aydan hanım Özel Tekden Hastanesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak çalışmaktadır.  

http://acikemardenizli.com/

http://ayrintiliultrasondenizli.com/

Belgeler ve sertifikalarımıza ulaşmak için tıklayınız...

Yorum yaz

LiveZilla Live Help